Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Som zodpovedná, spoľahlivá a prispôsobivá osoba. S deťmi pracujem už 6 rokov. V prípade potreby dieťa postrážim aj viac ako 24 hodín.

Zariadime pre Vás:

Ako animátorka sa zúčastňujem táborov, škôl v prírode, jednodňových akcií s atrakciami spoločnosti CrazyOne, týždenne vediem detský saleziánsky spevokol a strážievam 8-ročného chlapca s ADHD - nepravidelne, podľa potreby a po dohode s jeho mamou.


Dvojtýždňové stráženie 8 ročného chlapca počas školského roka - t.j. pravidelné pripravovanie sa do školy a robenie domácich úloh + doučovanie z matematiky.


Vyfotografujem Vám pekné a kvalitné fotografie viacerých žánrov: dokumentárna a reportážna fotografia, umelecká fotografia a reklamná fotografia. Všetky tri žánre som študovala na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Tiež som pracovala na rôznych fotografických projektoch v rámci školy, ale aj individuálne.
Fotografie uverejňujem aj v školskej ročenke Muuza aj na facebooku: https://www.facebook.com/majka.schindlerova.9/media_set?set=a.1472668782947692.1073741832.100006137532550&type=3

Povedali o Nás:

" ok "

blb | 18.12.2013

(4.8/5)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (550)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím