Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Spoločnosť MAPEKA s.r.o. pre Vás poskytuje komplexné služby v oblasti upratovania, ako pravidelného servisu tak aj jednorázových upratovacích činností. Ďalším piliérom je oblasť zákazkovej kovovýroby a projekčná činnosť.
Zaoberáme sa taktiež čistiacim a upratovacím servisom rôznych nehnuteľností, administratívnych budov a nemocníc.
Spoločnosť je držiteľom certifikátov ISO 9001 : 2000 pre činnosti: servis upratovacích služieb a kovovýroba a od roku 2010 bola certifikovaná podľa normy ISO 9001 : 2008

Zariadime pre Vás:

Architektúra a dizajn: projektovanie a výstavba jednoduchých stavieb, interiérová, exteriérová a záhradná architektúra, dizajn nábytku a poradenstvo pri zariaďovaní interiérov.


Výroba brán, plotov pre rodinné domy, oplotenie pozemkov, záhrad. Podľa zvoleného stupňa bezpečnosti a estetiky pre Vás na mieru vyrobíme plot v požadovanej výške. Namontujeme a správne osadíme bránu. Ploty a brány je možné vyrobiť v rôznych povrchových úpravách. Kov vieme opracovať pieskovaním, pozinkovaním, práškovaním. Nie je problém pracovať s rôznymi materiálmi, máme techniku na zváranie železa, hliníka, antikoru. Neváhajte a kontaktujte nás s Vašou požiadavkou, pripravíme pre Vás nezáväznú cenovú ponuku na výrobu brán, plotov a oplotenia.


Ponúkame Vám pravidelné upratovanie domov a bytov ako aj jednorázové upratovanie domácností.
Zaberá Vám upratovanie domácnosti príliš veľa práce alebo chcete radšej využívať Váš čas na zaujímavejšie činnosti? Nechajte upratovanie Vášho domu alebo bytu na profesionálov. Po návrate domov Vás bude čakať čistá a uprataná domácnosť.


Naša firma Mapeka s.r.o. zabezpečuje odhŕňanie snehu na chodníkoch, parkoviskách, rôznych plochách vo firmách. V rámci zimnej údržby vykonávame potrebné úkony na zabezpečenie schodnosti a zjazdnosti zverených komunikácii. Údržba sa vykonáva odhrnutím snehu, v prípade zľadovatelého povrchu sekaním a následným posypom zodpovedajúcim posypovým materiálom.

Chcete o nás vedieť viac?

Vyberáme moderný a kvalitný plot

Vyberáme moderný a kvalitný plot

Vyberáme moderný a kvalitný…

 01.05.2014  16391

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Chcete o nás vedieť viac?

Vyberáme moderný a kvalitný plot

Vyberáme moderný a kvalitný…

Vyberáme moderný a…

 01.05.2014  16391

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím