Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Naša spoločnosť sa špecializuje na predaj a realizáciu hliníkových plotov a brán najvyššej kvality za prijateľnú cenu s nadštandardnou 5 ročnou zárukou. Naši špecializovaní pracovníci majú dlhoročné odborné skúsenosti s montážou plotových systémov a príslušenstva, čo Vám zaručí špičkový servis a kvalitu v jednom. Zabezpečíme komplexný servis od konzultácie cez návrh až po realizáciu Vašich požiadaviek. Naša spoločnosť taktiež dodáva a montuje iba kvalitné a odskúšané elektrické pohony a videovrátniky, čím zabezpečí komplexný servis.

Zariadime pre Vás:

Vjazdové brány sú neoddeliteľnou súčasťou oplotenia Vášho domu, chaty či záhrady. Brány vyrábame v rovnakom prevedení ako ploty, čím je zaistené dokonalé zladenie Vášho oplotenia. Brány máme v troch kategóriách: Pojazdové, Samonosné, Krídlové.

Brány dodávame s automatickými motormi Somfy na diaľkové ovládanie alebo aj bez pohonu na manuálne ovládanie.

V ponuke hliníkových plotov Vám ponúkame celkom 24 základných motívov. Naše ploty sa tak delia do štyroch radov: Tyčkové, Okenicové, Kombinované a Latkové. U všetkých týchto typov plotov si ale môžete navrhnúť vlastné riešenie.

Adrián Marczel

konateľ

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím