Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

V oblasti rekonstrukcii a stavebnej cinnosti mame dlhodobu prax a skusenosti a nasou vizitkou su referencie ktore sa vykonavaju priamo u spokojnych klientov.Vacsinu prac realizujeme vlastnymi pracovnikmi preto si vieme najlepsie odhadnut spotrebu materialu a cenu prac.

Zariadime pre Vás:

V oblasti rekonstrukcii a stavebnej cinnosti mam dlhobu prax a skusenosti a nasou vizitkou su referencie ktore sa vykonavaju priamo u spokojnych klientov.Vacsinu prac realizujeme vlastnymi pracovnikmi preto si vieme najlepsie odhadnut spotrebu materialu a cenu prac.

Chcete o nás vedieť viac?

Mi-stava o Váš dom či byt sa postará ...

Mi-stava o Váš dom či byt sa postará ...

Rekonštrukcia či výstavba…

 09.02.2013  9960

Recenzie:

" So spolocnostou mi-stava sme boli velmi spokojny, ci uz po stranke komunikacnej, ale aj pracovnej. Pan Krumpal bol velmi privetivy a ochotny. Presvedcil nas, ze sa vo svojom obore dobre vyzna, nakolko nam vedel odborne a hlavne dobre poradit v urcitych upravach nasho interieru, co dospelo k tomu, ze konecny vysledok bol omnoho lepsi ako sme mali naplanovane :-) Pracu dokoncili nacas ako sme sa dohodli a pred odchodom po sebe vsetko poupratovali ako by to mala urobit kazda jedna spravna firma. V tomol pripade o kvalite prace niet pochyb a ako bonus su aj velmi privetive ceny. Este raz dakujeme. "

Lucia Schnekova | 07.02.2013

(5/5)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (3441)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
Mi-stava o Váš dom či byt sa postará ...

Mi-stava o Váš dom či byt sa…

Rekonštrukcia či…

 09.02.2013  9960

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím