Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Sme občianske združenie Moonlight camp a už piaty rok sa úspešne venujeme inkluzívnemu vzdelávaniu a podpore nadaných detí zo sociálne znevýhodneného prostredia a ich integrácii do prostredia zdravéhe. V lete pre ne organizujeme 10 dňové zážitkové divadelno - športové tábory vo Vysokých Tatrách zamerané na poznávanie prírody. Počas školského roka realizujeme aktuálne už tretí ročník projektu Na palube jednorožca – celoročné kurzy herectva, Kreativity, Sebazáchovy a Hip – hopu.

Zariadime pre Vás:

Vďaka rôznym grantom, dotáciám a finančným darom od ľudí s dobrým srdcom a možnosťami počet podporovaných detí z roka na rok rastie , môžeme teda s hrdosťou konštatovať, že aktuálne od novembra 2013 sme odštartovali už tretí ročník projektu v ktorom vieme podporiť až tridsať 30 nadaných detí zo sociálne znevýhodneného prostredia, ktoré s nami absolvujú nielen Kurzy, ale aj jarné sústredenie, či akciu v Sade Janka Kráľa na MDD, teda 1. Júna 2014. V predchádzajúcom, teda druhom ročníku to bola najväčšia akcia realizovaná v ten deň na Slovensku a zúčastnito sa jej viac ako 3500 ľudí.

Chcete o nás vedieť viac?

Marcel Nemec

menežér

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Chcete o nás vedieť viac?


Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím