Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Takmer každý podnikateľ využíva nejaký druh reklamy. Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou a montážou 3D log, informačných tabúľ či banerov. Spoľahlivo pre vás zrealizujeme reklamné a dekoračné polepy exteriéru a interiéru, polepy výkladov a vozidiel. Na reklamné polepy výkladov, okien a interiéru používame výhradne fólie od renomovaných a dlhoročne overených dodávateľov ako sú 3M, Oracal, Avery, Arton, Cover Image a Perfect. Neváhajte nás kontaktovať, najmodernejšie technológie a roky praxe, ktoré máme sa postarajú o ten najlepší výsledok.

Zariadime pre Vás:

Chcete odlíšiť svoju prevádzku od konkurencie ? Pomôžeme vám. Vďaka vonkajšej reklame, ako sú polepy výkladov a okien umožníte zákazníkom, aby vás ľahšie našli a zaujmete nových. Zaoberáme sa tiež výrobou a montážou 3D nápisov, log, reklamných a informačných tabúľ do exteriéru, ale aj interiéru. Používame výhradne kvalitné materiály, ktoré odolajú akýmkoľvek poveternostným vplyvom a môžete sa na ne spoľahnúť desiatky rokov.


Ponúkame vám kompletné riešenie polepov vozidiel, od jednoduchých polepov až po komplikované celopolepy. Polepíme vaše osobné, úžitkové, nákladné automobily i návesy a prívesy. Na výrobu reklamných polepov vozidiel používame fólie renomovaných výrobcov, ktorý už svojím menom a históriou zaručujú kvalitu a dlhú životnosť polepu.
3M, Oracal, Avery, Arton, Cover Image, Perfect


Solárne fólie na okná budov ☀️
• zabraňujú prehrievaniu interiéru
• zníženie nákladov na klimatizáciu
• odrážanie tepla zabezpečuje úsporu energie
• chránia interiér pred vyblednutím
Aplikujeme solárne fólie na okná budov od popredných svetových výrobcov 3M, Oracal, Avery, Arton, Cover Image a Perfect.

Interiérové polepy okien
• polepy pieskovou/mliečnou fóliou
• dekoračné polepy
• Way Vision fólia
Interiérové polepy zlepšia dizajn vašich reprezentačných priestorov, umožňujú vizuálne rozčleniť priestor a vytvoriť priestor pre súkromie.

Chcete o nás vedieť viac?

Reklamné polepy výkladov a okien

Reklamné polepy výkladov a okien

Vlastníte predajňu,…

 19.08.2022  625

Reklamné polepy áut

Reklamné polepy áut

Príde čas, keď sa každá firma…

 16.08.2022  965

Recenzie:

"Maximálne pozitívna skúsenosť 👌Komunikácia, rýchlosť dodania polepov a kvalita práce na profi úrovni 👌 Ďakujeme a odporúčame "

P & P Invest, s.r.o. | 29.07.2022

(5/5)

Výroba a polep vchodových dverí One Way Vision fóliou ( dierovaná okenná fólia pri ktorej nieje vidno dnu ale smerom von ano ). OWV fólia nájde svoje využitie pri polepoch sklených výkladov, dverí a okien, v zasadačkách a kanceláriách typu open space. Je ideálnym riešením pre firemné priestory 👌 Efektívne zamedzí 👀 pohľad všade tam, kde je potrebné, napriek tomu prepúšťa dostatok slnečného svetla ☀️ Reklamné polepy na mieru 👌 V našej ponuke nájdete reklamné polepy výkladov, polepy interiérov, výrobu 3D log a svetelných nápisov 💡, výrobu ⚠️ informačných a reklamných tabúľ alebo reklamné polepy automobilov 🚗. Krajší vzhľad a vyššiu ochranu vašej budovy vám zas poskytnú solárne a protislnečné fólie na okná ☀️ Nalepíme čokoľvek 👌 Reklamné polepy motoriek či člnov. Neváhajte nás kontaktovať, vyrobíme vám akékoľvek polepy na mieru.  

POLEPY VÝKLADOV >
Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (358)
4.98/5
11 referencií PRO

ATARA s. r. o.

Gercenova 1161/21
85101 Bratislava
Slovensko

IČO: 53822251
DIČ: 2121504330
IČ DPH: SK2121504330

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
Reklamné polepy výkladov a okien

Reklamné polepy výkladov a…

Vlastníte&nbsp…

 19.08.2022  625

Reklamné polepy áut

Reklamné polepy áut

Príde čas, keď sa…

 16.08.2022  965

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím