Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Vytvárame moderné, funkčné a jedinečné riešenia interiérov. Špecializujeme sa na výrobu a následnú montáž vstavaných skríň, kuchynských liniek a ďalšieho nábytku na mieru do bytu alebo domu. Našim zákazníkom ponúkame s kvalitou aj cenovo prijateľné riešenia, ktoré budú zodpovedať ich predstavám a požiadavkám. Kompletný servis pre Vas zahŕňa vymeranie, nákres a realizáciu. Samozrejmosťou sú u nás v ponuke aj značkové spotrebiče a kompletné sady drezov pre vašu kuchynskú linku. Naši certifikovani technici vám zabezpečia ich spoľahlivé zapojenie.

Zariadime pre Vás:

• Slovenský nábytok na mieru • Zabezpečíme pre vás nábytok na mieru do • kompletných interiérovkuchynské linkydetské izbykúpeľnový nábytokvýrobu vstavaných skríň a šatníkov s posuvnými dverami za najvýhodnejšie ceny a v najvyššej kvalite.

Certifikáty

🏆 Spoločnosť NEW DESIGN sa zaoberá výrobou nábytku na mieru už od roku 2002. Veríme, že naše dlhoročné skúsenosti a odborné vedomosti z nás robia vášho seriózneho partnera.
NEW DESIGN Dôveryhodná firma za rok 2016, 2017, 2018 a 2019.


Zhotovíme vám schodisko presne podľa vašich predstáv. Individuálne riešenie podľa priestoru a stavebných rozmerov. Správne riešené schodisko musí byť pohodlné a bezpečné pri výstupe a zostupe. Inšpirujte sa v galérii alebo nám zašlite svoju predstavu v prílohe zákazky.


NEW DESIGN ponúka využitie každej plochy a umiestnenie aj do najnáročnejších priestorov. Každá kuchyňa, vstavaná skriňa s posuvnými dvermi alebo iný nábytok nemusia byť len nutnosťou, ale v spolupráci s nami sa môžu stať aj harmonickou časťou dekorácie Vášho bytu, alebo kancelárie. Náš tím odborníkov v New Design vám po konzultácií navrhne a vyrobí nábytok presne podľa predstáv. Už od roku 2002 spolupracujeme s množstvom architektov a designových firiem a vytvárame nábytok snov podľa ich projektov.

Chcete o nás vedieť viac?

Bratislavský hostel vyhral International Hospitality Awards 2020. Dizajn má najkrajší v Európe

Bratislavský hostel vyhral…

Skvelá poloha na Obchodnej…

 12.03.2020  4092

Za úspechom sa skrývalo nadšenie pre prácu

Za úspechom sa skrývalo nadšenie pre…

Človek môže byť úspešný v…

 23.12.2019  7261

FOTO: Realizácia modernej kuchynskej linky na mieru!

FOTO: Realizácia modernej kuchynskej…

Kuchynské linky na mieru v…

 28.08.2017  32489

Bývanie bez kompromisov. Prispôsobte dizajn predstavám

Bývanie bez kompromisov. Prispôsobte…

Pri zariaďovaní domu už nie…

 20.04.2016  20363

Recenzie:

"We can call New Design company as a high proffesional one. Biggest benefit we have got is customizing everything for us on the maximum level. We had very special needs, special colors and special material needs and guys from New Design were able to fullfill. We found Andrej - the boss - as a very friendly and kind person, who is really thinking of possibilities and where is no way, no hope, Andrej is creating a wonderful fancy idea. All team members were very helpful, especially design girl in the showroom, who can spend hours with you and think of materials, colours and ideas. We highly reccomend New design company for everyone, who search perfect quality, full service, ideas and new, functional stylish and smart design.   "

Simon and Lucia | 08.01.2021

(5/5)

Pre nášho zákazníka sme realizovali komplexnú výrobu nábytku do interiéru rodinného domu v Chorvátskom Grobe. Úložné skrinky do obývacej izby, vstavaná skriňa a kuchynská zástena v kráľovskej tmavo zelenej farbe, 🖤 čierna kuchynská linka vo vysokom lesku, dominantný pracovný ostrovček s varnou platňou a kovový regál na mieru, vyrobený naším partnerom. Budeme radi, keď si pozriete naše ďalšie hotové realizácie. Zabezpečíme pre vás nábytok na mieru do kompletných interiérov, kuchynské linky, detské izby, kúpeľňový nábytok, či výrobu vstavaných skríň a šatníkov s posuvnými dverami za najvýhodnejšie ceny a v najvyššej kvalite.

KOMPLEXNÉ REALIZÁCIE >
Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (21)
4.93/5
71 referencií PRO

New Design - interéry s.r.o.

Hlavná 249
90635 Plavecký Mikuláš
Slovensko

IČO: 51715732
DIČ: 2120769387
IČ DPH: SK2120769387

Andrej Chudík

majiteľ
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
Bratislavský hostel vyhral International Hospitality Awards 2020. Dizajn má najkrajší v Európe

Bratislavský hostel vyhral…

Skvelá poloha na…

 12.03.2020  4092

Za úspechom sa skrývalo nadšenie pre prácu

Za úspechom sa skrývalo…

Človek môže byť…

 23.12.2019  7261

FOTO: Realizácia modernej kuchynskej linky na mieru!

FOTO: Realizácia modernej…

Kuchynské linky na…

 28.08.2017  32489

Bývanie bez kompromisov. Prispôsobte dizajn predstavám

Bývanie bez kompromisov.…

Pri zariaďovaní…

 20.04.2016  20363

Vstavaná skriňa cez internet? Výhodné riešenie pre každého!

Vstavaná skriňa cez internet?…

Hľadáte do svojho…

 27.03.2014  68969

Viac miesta pre život

Viac miesta pre život

Žiadny priestor…

 12.11.2012  23142

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím