Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Sme firma pôsobiaca na trhu od roku 1995,našou hlavnou činnosťou je upratovanie domácností a menších firiem,umývanie okien,čistenie a tepovanie kobercov,sed.súprav, čalúnnenia a protialergické hlbkové vysávanie a čistenie prístrojom HYLA. Máme za sebou tisícky m2 vyčistených kobercov a stovky sedacích sprav. Spoľahlivosť,zodpovednosť a diskrétnosť je u nás samozrejmosťou. Taktiež poskytujeme čistenie interiérov áut a pneuservis spojený s predajom pneumatík všetkých značiek a ALU a plechových diskov.

Zariadime pre Vás:

Máme dlhoročné skúsenosti v poskytovaní upratovacích a čistiacich služieb. Kompletne Vám upraceme domácnosť, vytepujeme koberce,sedačky,postele...umyjeme okná. Prispôsobíme sa Vašim požiadavkám a potrebám. Zodpovednosť, diskrétnosť a finančná dostupnosť sú našou prioritou.

Povedali o Nás:

"S firmou Paula Bieliková - Cameron mám dlhoročnú skúsenosť. Využila som viacero ich služieb a vždy som bola nadmieru spokojná. Vrelo odporúčam každému. "

Jana Ištokova | 22.01.2015

(5/5)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (822)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím