Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

OTVÁRANIE ÁUT, DVERÍ A TREZOROV - NONSTOP.
Nepošlem Vám zamestnanca, prídem ja osobne a Váš problém vyriešim diskrétne, v 100% kvalite, k Vašej najvyššej spokojnosti.

Zariadime pre Vás:

Otváranie áut pri zabuchnutí kľúčov, pri poškodení zámkov po pokuse o vlámanie a odcudzenie. Otváranie zabuchnutých dverí, zamknutých a zaseknutých, pri strate kľúčov a odcudzení, s policajnou asistenciou pri úmrtiach, zo záchrannou službou pri úrazoch. Otváranie trezorov, výmena zámkov, zmena kódov. Kompletný servis pri opravách bezpečnostných, plastových a drevených Eurodverí. Mám odbornú prax 39 rokov, ako strojný zámočník. Ako príslušník vojsk Ministerstva vnútra som bol cvičený na ochranu ústavných činiteľov a objektov zvláštnej dôležitosti. Nepošlem žiadneho zamestnanca, prídem sám.

Certifikáty

LICENCIA NA PREVÁDZKOVANIE TECHNICKEJ SLUŽBY Č. FT 000450.
Vydalo KRAJSKÉ RIADITEĽSTVO POLICAJNÉHO ZBORU V BRATISLAVE. Č.p.: Lic-258-12/2006 podľa § 7 ods. 1 zák. č. 473/2005 Z. o súkromnej bezpečnosti.

Recenzie:

" Keď si zabuchnete dvere, je to na hnev a plač, ale pán Valentovič príde a o chvíľu je po probléme. Mám pocit, že otvorí hocičo - s mojimi dverami si poradil za chvíľku. Kolegovi pomohol, keď si zabuchol kľúče od auta... Rýchlo, kvalitne. Prišiel, urobil cvak a bolo to. Zázrak! :-) "

(4.8/5)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (706)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím