Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Na trhu sme už pekných pár rokov. Za nás hovorí poctivo vykonaná práca a dúfam aj množstvo spokojných zákazníkov.Ponúkame serióznosť, ústretovosť a samozrejme poctivé remeslo. Zaoberáme sa hlavne obkladačskými prácami v spojení s komplexnou realizáciou a dodávkou kúpelní. Najčastejšie realizujeme štandartné obklady z keramiky či gresu, ale nepohrdneme ani kamenným obkladom alebo tehlovými kreáciami. Za tie roky sme nadobudli slušné technické vybavenie, ale hlavne množstvo veľmi užitočnej praxe nielen v oblasti kúpelní. Aj vďaka kvalitnej technológií si vieme poradiť s mnohými problémami.

Zariadime pre Vás:

Pekné kúpelne pre Vás realizujú:
- Petr Bradáč


Keďže sa zaoberáme aj komplexnou realizáciou kúpelní, máme svojich zmluvných partnerov jednak na dodávky kvalitných materiálov, ako aj na realizácie grafických vizualizácií riešenia a ďalších špeciálnych prác.

Certifikáty

Certifikát Hansgrohe na vykonavanie montáže výrobkov Hansgrohe a Axor s predlženou zárukou,Certifikát Ravak na inštaláciu výrobkov Ravak,Certifikát Sopro stavebná chémia

Chcete o nás vedieť viac?

Chcete trendy kúpeľňu? Vieme, čo do nej patrí!

Chcete trendy kúpeľňu? Vieme, čo do nej…

Moderná, krásna, trendová.…

 27.04.2015  19543

Recenzie:

"Práca na veľmi vysokej profesionálnej úrovni, komunikácia rovnako. Oceňujem ústretový ľudský prístup a trpezlivosť. Cena zodpovedá kvalite vykonanej práce. 100% spokojnosť. ODPORÚČAM každému."

Kajko | 09.07.2015

(5/5)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (2596)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
Chcete trendy kúpeľňu? Vieme, čo do nej patrí!

Chcete trendy kúpeľňu? Vieme,…

Moderná, krásna,…

 27.04.2015  19543

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím