Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Už viac ako 10 rokov naša spoločnosť vyrába a montuje bazény a vírivky na celom Slovensku. Používame overenú bazénovú technológiu od najlepších svetových dodávateľov. Súčasťou našich služieb je odborná pomoc a poradenstvo pri výbere bazéna, servis a predaj bazénového príslušenstva. V našej ponuke nájdete klasické skimmerové bazény, prelivové bazény, ale aj keramické a fóliové bazény, vrátane prestrešení a prekrytí. Bazény vieme prispôsobiť potrebám a požiadavkám klientov.

Zariadime pre Vás:

Každý zákazník je jedinečný a každý projekt bazénu je iný, preto v našej ponuke nájdete najlepšie bazény na trhu.
💧 Najobľúbenejšie Skimmer bazény
💧 Prelivové bazény s unikátnymi vlastnosťami
💧 Keramické bazény, na ktoré sa môžete spoľahnúť
💧 Nerezové bazény
💧 Compass pool
💧 Bazén fólia
Užite si svoj bazén naplno vďaka širojek ponuke tvarov a farebných variant prestrešenií: Alfa, Delta, Kappa, Prestige či iné zo sériových zastrešení.
Túžite po domácom wellness ? Všetky vaše očakávania naplnia produkty Sasha od spoločnosti Jacuzzi 💙

Recenzie:

"S realizáciou zastrešenia nášho bazéna sme boli spokojní, splnili naše očakávania a predstavy. Ak by sme si opäť vyberali firmu, tak by sme znova oslovili pána Horáka z Bazénového centra v Trenčíne. Využívame tiež ich služby pri zazimovaní a odzimovaní bazéna a servis. Taktiež čo sa týka poradenstva ohľadom bazéna, vždy sa dá s pánom Horákom bez problémov telefonicky dohodnúť. Ďakujeme 👌 "

Ivan K | 13.04.2022

(5/5)

Dodanie a inštalácia zastrešenia bazéna Prestige - Dubnica nad Váhom Premeníme Váš sen na skutočnosť. Navrhneme, naprojektujeme a nainštalujeme pre vás skimmerové bazény, prelivové bazény, nerezové bazény ale aj keramické a fóliové bazény. O bezpečnosť na Vašom pozemku sa postará bazénové prestrešenie, Vy už môžete iba príjemne relaxovať 🍸☀️ Vaše túžby po domácom wellness naplnia štýlové a špičkové produkty Sasha od spoločnosti Jacuzzi. Budeme radi, keď si pozriete naše ďalšie hotové realizácie.

Zastrešenie Prestige >
Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (43)
5/5
4 referencie PRO

živnostník, spoločnosť

> sauny-bazeny-virivky (4)

POOLTIME Bazénové centrumNaše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím