Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Tím PRO RACING je importérom diskov OZ Racing a MSW. Disky výrobcu OZ sú známe svojou pevnosťou, vynikajúcim dizajnom a kvalitou. Kúpou týchto diskov šetríte!!! Nepokrivia sa Vám, následne nepoškodzujú Vaše auto, šetríte na ich opravách a vyvažovaní. Navštívte náš webshop www.KOLESA.sk!

Automobilový pretekársky tím PRO RACING ponúka svoje servisné služby aj širokej motoristickej verejnosti. V autoservise na Bajkalskej 29 Vám mechanici tímu radi odservisujú Vaše auto. Olejový servis, pneuservis, geometria a aj väčšie opravy sú pre nich hračkou.

Zariadime pre Vás:

Sme špecialisti na kolesá a podvozky aut.

Certifikáty

Výhradný importér diskov OZ a MSW pre SR. Disky sú schválené na použitie na pozemných komunikáciach v SR. Možnosť zápisu alternatívnych rozmerov do technického preukazu vozidla.


Geometriu kolies auta Vám skontrolujeme a nastavíme na zariadení HUNTER Hawkeye Elite® Premium. Tento najmodernejší 3D systém Vám v súčinnosti so skúsenými mechanikmi nášho pretekárskeho tímu PRO RACING ® zabezpečí najpresnejšie nastavenie geometrie. Odporúčame Vám, najmä pri jazde na našich deravých cestách, si nechať skontrolovať geometriu minimálne raz ročne. Nesprávna geometria vedie k nerovnomernému nadmernému draniu až zničeniu pneumatík, neúmernému opotrebovaniu podvozkových dielov a tiež k vyššej spotrebe paliva, no asi najdôležitejším negatívnym javom je zhoršenie jazdných vlastností.

Certifikáty

PRO RACING je držiteľom certifikátu a distribútor podvozkov KW.


Tím PRO RACING organizovával na bratislavskom letisku zaujímavú automobilovú športovú akciu – preteky pre firmy a verejnosť – bratislavský automobilový slalom.Staňte sa aj Vy na chvíľu automobilovým pretekárom. Preteky v automobilovom slalome organizujeme aj ako firemné akcie. Pre jednotlivcov alebo malé kolektívy ponúkame možnosť jazdy v našich formulách na Slovakiaringu.

Certifikáty

V. Friedl získal niekoľko titulov "Majster SR" v pretekoch automobilov do vrchu, svoje skúsenosti využíva formou poradenstva zákazníkom.

Chcete o nás vedieť viac?

Vyberáme spoľahlivé a bezpečné disky pre vaše auto

Vyberáme spoľahlivé a bezpečné disky…

S blížiacim sa zimným obdobím…

 29.09.2014  9612

Povedali o Nás:

"Tento servis mám proste rád. Prívetivý a ústretový personál, rýchla a precízna práca, férové ceny. "

Martin Chyla | 21.11.2016

(5/5)

PRO RACING

"Dakujeme, radi Vas privitame aj nabuduce."
Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (1471)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Chcete o nás vedieť viac?


Vyberáme spoľahlivé a bezpečné disky pre vaše auto

Vyberáme spoľahlivé a…

S blížiacim sa…

 29.09.2014  9612

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím