Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Uvedomujeme si, že individualita každého z Vás spočíva vo vysokých nárokoch na kvalitu, funkčnosť a prevedenie. Na trhu sme už od roku 2001 a za ten čas sme získali obrovské skúsenosti v stavebníctve, hlavne v západnej Európe, ale aj rekonštrukčnými prácami zo Slovenska, Českej republiky, Poľska a Ruska. Máme za sebou viac ako 235 obložených luxusných kúpeľní v bytovom komplexe v Bruseli, cez 130 kúpeľní v ôsmich Ibis hoteloch po celom Anglicku a Škótsku a ďalšie tisícky štvorcových metrov obkladov a dlažieb v Nemecku.

Zariadime pre Vás:

Rekonštrukcie rodinných domov, dokončovanie novostavieb a holo bytov, výstavbu RD, elektroinštalácie, vodoinštalácie, stierkovanie a maľovanie, obkladačské práce, a renovácie parkiet.

Naše gro:

- spokojnosť zákazníka
- precíznosť a rýchlosť
- dodržanie termínu
- slušnosť a férovosť

Po každom odovzdanom projekte mala pozornosť od firmy...

Chcete o nás vedieť viac?

Stavba na kľúč a jej výhody

Stavba na kľúč a jej výhody

Chystáte sa renovovať kúpeľňu…

 01.11.2014  3025

Recenzie:

"Dobrý deň, spoločnosti PST Interiér som zadala rekonštrukciu trojizbového bytu. Od prvého kontaktu táto firma pôsobila na mňa veľmi dobre. Všetky práce boli vykonané kvalitne, včas a zrekonštruovaný byt splnil naše očakávania. Touto cestou sa chcem chlapcom z firmy PST Interiér poďakovať za ich kvalitne odvedenú prácu a profesionálny prístup. Som veľmi rada, že som zadala rekonštrukciu bytu Vašej spoločnosti a určite Vás budem odporúčať mojim známym. Prajem veľa pracovných príležitostí a ešte raz Vám ďakujem. Jana K. Bratislava-Staré Mesto "

Kovacovicova | 24.06.2015

(5/5)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (744)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?

Stavba na kľúč a jej výhody

Stavba na kľúč a jej výhody

Chystáte sa…

 01.11.2014  3025

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím