Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

„S nami nekupujete iba byt, alebo dom, ale domov. Odvážne tvrdenie? Presvedčte sa sami.“
Europa realitná kancelária Bratislava I poskytuje kompletný realitný a právny servis v Bratislave a okolí. Patrí medzi najspoľahlivejšie realitné kancelárie na Slovensku a v Českej Republike. Behom svojej takmer 20-ročnej pôsobnosti sme nadobudli množstvo skúseností a znalostí z prostredia realitného trhu a podarilo sa nám otvoriť až 40 franchisingových pobočiek. Medzi naše služby patrí predaj, prenájom domov, bytov, komerčných priestorov a pozemkov.

Zariadime pre Vás:

Spoločnosť už od svojho založenia bola zameraná na kvalitu, nie kvantitu, a preto sa u nás stretnete vždy s osobným prístupom všetkých pracovníkov realitnej kancelárie. Potrebujete predať nehnuteľnosť? Skúsenosti, profesionalita a individuálny prístup, zabezpečíme kompletnú administratívnu a právnu agendu. O kvalite našej práce hovoria za nás referencie spokojných zákazníkov, Chcete predať výhodne, rýchlo a hlavne bez rizika? Napíšte, volajte, navštívte nás, sme tu pre vás.

Certifikáty

Postarali sme sa o viac ako 15-tisíc nehnuteľností. Inzerujeme na viac ako 100 realitných serveroch a portáloch na Slovensku i v zahraničí. Potrpíme si na osobný prístup ku každému klientovi. Poskytujeme odhad reálnej trhovej ceny ZDARMA. Aktívne vyhľadávame záujemcov o kúpu. Nenájdete u nás žiadne skryté poplatky. Ponúkame vysoko nadštandardné služby čo do kvality i rozsahu. Disponujeme vlastným právnym oddelením, poskytujeme právnu a finančnú istotu. Zabezpečujeme pravidelnú komunikáciu makléra s klientom, ktorý zabezpečuje kompletný servis a priebeh predaja nehnuteľnosti.

Chcete o nás vedieť viac?

Čo všetko by mal pre vás zabezpečiť dobrý realitný maklér!

Čo všetko by mal pre vás zabezpečiť…

Práca realitného makléra nie…

 19.05.2017  12362

Recenzie:

"S realitnou kanceláriou EUROPA a špeciálne s pánom Szabom som bola maximálne spokojná, bol veľmi ústretový, všetko vybavil. Predaj môjho bytu prebehol hladko bez akýchkoľvek prieťahov, vynikajúci servis zo strany RK, odporúčam určite každému!"

Meresova | 20.07.2017

(5/5)

Realitné služby pri kúpe a predaji nehnuteľnosti maklérom p.Szabom

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (795)

Klaudia Šilleová

konateľka
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?

Čo všetko by mal pre vás zabezpečiť dobrý realitný maklér!

Čo všetko by mal pre vás…

Práca realitného…

 19.05.2017  12362

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím