Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Anglická jazyková škola Oxford bola založená v roku 2006, aby ako prvá škola svojho druhu v Stredoslovenskom kraji uviedla na trh rýchlu, ale predovšetkým účinnú metódu výučby anglického jazyka - Callanovu metódu. Sme jedna zo štyroch škôl na Slovensku, ktorá má CERTIFICATE OF CALLAN METHOD (Senec, Lučenec, Bratislava) a zároveň úzko spolupracujeme s materskou školou v Londýne.
V Žilinskom kraji sme stále jediná škola, ktorá vyučuje touto metódou aj napriek tomu, že iné školy vo svojich materiáloch uvádzajú niečo iné.

Zariadime pre Vás:

Callanova metóda je priamou metódou výučby anglického jazyka a na svetovom trhu nie je žiadnym nováčikom (1960). Má veľa prívržencov a my len dúfame, že sa prostredníctvom nás stanete jedným z nich čoskoro aj vy.

Certifikáty

V našej škole vyučujú zahraniční aj slovenskí učitelia, ktorí pôsobili v anglicky hovoriacich krajinách po celom svete. Sú držiteľmi Cambridge certificate (FCE, CAE), alebo Štátnej jazykovej skúšky.

Ako oficiálna škola garantujeme a poskytujeme:
1. ukážková - testovacia hodina zadarmo
2. prvý týždeň bezplatne
3. ak nespravíš test na konci knihy, ďalšie hod. máš zadarmo
4. možnosť overiť si náš certifikát Callanovej metódy získaný v Londýne

Chcete o nás vedieť viac?

Ako správne vybrať kvalitnú jazykovú školu?

Ako správne vybrať kvalitnú jazykovú…

Stále viac a viac ľudí…

 09.10.2014  15285

Recenzie:

"S kurzom Angličtiny v Jazykovej škole OXFORD som bol nadmieru spokojný. Príjemný lektori, efektívne vyučovanie. Túto jazykovku môžem iba odporúčať."

PatrikB | 21.09.2015

(5/5)

Tak ako je už v našej ANGLICKEJ JAZYKOVEJ ŠKOLE OXFORD zvykom, aj v lete testy dopadli na výbornú. Dokonca sa pôjde výsledok osláviť. Predtým však príde pohostenie v škole, o ktoré sa postarajú tí najúspešnejší: 1. Kašík Marek 97% 2. Kuciaňová Veronika 96% 3. Kapusta Stanislav 93% na 4. mieste s 90% skončila Homzová Michaela, ktorá sa opäť odhodlala upiecť pizzové koláčiky - už sa tešíme ! Všetkým srdečne blahoželáme.

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (5473)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
Ako správne vybrať kvalitnú jazykovú školu?

Ako správne vybrať kvalitnú…

Stále viac a&nbsp…

 09.10.2014  15285

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím