Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Kúpeľňové štúdio TARCHI v Bratislave Vám ponúka talianske kúpeľne, obklady a dlažby, sanitu, vane, sprchové kúty, WC, bidety, vodovodné batérie, kúpeľňový nábytok. Poskytujeme odborné architektonické poradenstvo, návrhy kúpeľní a 3D vizualizácie. V našej ponuke nájdete aj keramické dlažby do interiérov, dlažby na terasy, jedinečné mozaiky a vždy aktuálne novinky zo sveta obkladov a dlažieb.

Využite naše dlhoročné skúsenosti a profesionalitu!

Zariadime pre Vás:

Riešime všetky typy kúpeľní vo všetkých štýloch. Malé panelákové kúpeľničky, luxusné reprezentatívne kúpeľne pre náročných klientov, jednoduché dispozície, ale aj tie komplikované. Ponúkame prvotriedne keramické obklady a dlažby do novostavieb i renovovaných kúpeľní. Kúpeľne zariaďujeme špičkovými talianskymi obkladmi a sanitou.


Keramická dlažba má vynikajúce technické parametre, vďaka ktorým je pre exteriér najvhodnejšie. Naše najmodernejšie kolekcie dlažieb zahŕňajú interiérové aj exteriérové prevedenie. Ak využijete túto možnosť a použijete jednu sériu, všade jeden dizajn, celý dom sa zjednotí, opticky zväčší a získate tým perfektnú modernú architektúru.

Protišmykovými schodovkami a dlažbou vyriešite vonkajšie vstupné schodisko, okolo bazéna použite dlažbu s najvyšším protišmykovým stupňom pre najvyššiu bezpečnosť.


Kúpeľňa by mala spĺňať niekoľko základných vlastností, medzi ktoré patrí aj atraktívny a nadčasový dizajn či dokonale premyslená funkčnosť. Mala by odrážať Vaše požiadavky v otázkach vkusu, ale aj ponúknuť príjemný a komfortný priestor na oddych či bežné denné potreby. Ak nemáte presnú víziu o tom, ako by mala vyzerať Vaša kúpeľňa, stačí sa obrátiť na nás. Pomôžeme Vám vybrať vhodné zariaďovacie prvky, ktoré Vám prevedieme v konkrétnej grafickej 3D vizualizácií. Vypracujeme Vám návrhy dispozičných riešení, do ktorých zapracujeme aj prvky sanity, ktoré ste si vybrali.


Interiérová dlažba je dostupná vo viacerých vzoroch, prevedeniach a formátoch, z ktorých si určite aj Vy vyberiete tú, čo najviac hodiacu sa do Vášho bývania. Túto dlažbu je ideálne využiť najmä v kúpeľniach, kuchyniach, vstupných halách či obývačkách. Jej povrchová úprava je príjemná na dotyk a s vhodne zvoleným zariadením Vášho bytu či domu vytvorí zaujímavú estetickú súhru.

Keramická interiérová dlažba so sebou prináša výborné vlastnosti, ktoré Vám výrazne uľahčia starostlivosť o podlahu. Veľmi jednoducho sa udržuje čistá, výborne odoláva mechanickej sile či rozličným chemických prostrie


Dobre zvolený nábytok Vám v kúpeľni zabezpečí dokonalý komfort. Kúpeľňové skrinky Vám zaistia, že budete mať všetko pekne po ruke a každá drobnosť bude prakticky uložená na svojom mieste. Nábytok do kúpeľne sa vyrába z moderných materiálov vhodných do mokrého prosterdia.

V našej ponuke je taliansky kúpeľňový nábytok vyrobený z MDF dosiek opatrených vysokotlakovou fóliou, laminátom alebo lakom vhodným do vlhkého prostredia. Ten ponúkame v širokej škále prevedení stupnice RAL v matnom alebo lesklom prevedení. Okrem toho Vám ponúkame vysokokvalitý atypický kúpeľňový nábytok.

Chcete o nás vedieť viac?

3D obklady. Horúca novinka kúpeľní roka 2017

3D obklady. Horúca novinka kúpeľní roka…

Sú nápadné, elegantné,…

 12.01.2017  17345

Kúpeľňový nábytok. Ako si vybrať ten správny?

Kúpeľňový nábytok. Ako si vybrať ten…

Nábytok v kúpeľni je…

 05.11.2015  18407

7 nápadov k premene kúpeľne na domáce „wellness“

7 nápadov k premene kúpeľne na domáce…

Do kúpeľne chodíme stále…

 12.09.2014  114113

Povedali o Nás:

"Som veľmi spokojná"

Rastislav Kurinec | 26.06.2017

(5/5)

TARCHI

"Ďakujeme :-)"

Luxusná kúpeľňa

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (1541)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Chcete o nás vedieť viac?


3D obklady. Horúca novinka kúpeľní roka 2017

3D obklady. Horúca novinka…

Sú nápadné,…

 12.01.2017  17345

Kúpeľňový nábytok. Ako si vybrať ten správny?

Kúpeľňový nábytok. Ako si…

Nábytok v&nbsp…

 05.11.2015  18407

7 nápadov k premene kúpeľne na domáce „wellness“

7 nápadov k premene kúpeľne…

Do kúpeľne chodíme…

 12.09.2014  114113

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím