Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

newface, s.r.o. je dovozcom WPC kompozitu novej generácie - TIMBERMAX. Vzhľadom k našim viacročným skúsenostiam s drevom a inými WPC materiálmi sme sa v 2013 rozhodli práve pre tento materiál, pretože svojím vzhľadom skutočne dokáže nahradiť drevo, pričom spĺňa aj nároky tých, ktorí prefereujú bezúdržbové materiály v exteriéri.
Sme radi, že záujem o Timbermax a o naše služby stúpa. Zabezpečujeme po celej SR a ČR aj odbornú a precíznu montáž fasád a terás z profilov Timbermax.

Zariadime pre Vás:

TImbermax je WPC kompozit novej generácie. Oproti väčšine drevoplastov je to bezúdržbový materiál, ktorý plnohodnotne nahrádza drevo aj svojím vzhľadom. Záujem zo strany stavebníkov a architektov je hlavne o použitie ako obkladu fasády, terasy, okolia bazénov, prípadne plotových výplní.
Ďalšou výhodou v porovnaní s inými WPC je asi polovičná tepelná rozťažnosť - čiže nie sú nutné veľké dilatačné špáry. Je to dôležité pre konečný estetický dojem.
Vďaka technológii dvojitej extrúzie platí pre profily TImbermax 25-ročná záruka na odolnosť voči fľakom (víno, tuky...)

Chcete o nás vedieť viac?

Nová éra drevoplastu. Ktorý na terase vydrží najviac?

Nová éra drevoplastu. Ktorý na terase…

O výhodách drevoplastov sme…

 28.07.2014  19132

Recenzie:

"Prvotný plán bol taký, že si odvetrávanú fasádu nejak spravíme aj sami. Že sme porobili už kadečo, tak prečo by sme nezvládli aj toto. Ale nakoniec som moc rád, že som upustil od tejto predstavy a celú realizáciu sme nechali na túto bohovskú spoločnosť. Mali to rýchlo, robota im išla od ruky. No je to sto a jedno, keď sa tomu človek venuje pravidelne, má nazbierané skúsenosti, než keby sa do toho púšťam ja ako amatér."

Janco | 12.02.2024

(5/5)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (231)
4.98/5
95 referencií
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
Nová éra drevoplastu. Ktorý na terase vydrží najviac?

Nová éra drevoplastu. Ktorý…

O výhodách…

 28.07.2014  19132

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím