Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Som osobný tréner a poradca na zdravú životosprávu. Rád Vám pomôžem s akoukoľvek úpravou tréningového plánu alebo jedálničku.

Zariadime pre Vás:

Narazili ste na kvalitného výživového poradcu, ktorý Vám zaručene pomôže takmer vo všetkých oblastiach stravovania. Prehlbujem si informácie a skúsenosti o zdravej stave už 8 rokov. Profesionálny prístup a spoľahlivosť sú moje prednosti.

Povedali o Nás:

"S Tomášom spolupracujem viac ako 3 roky a musím povedať že je to skutočne odborník v oblasti zdravej a racionálnej stravy. Dá sa povedať že ide jednoducho povedané s dobou a jeho vedomosti ohľadom správneho tréningu a stravovania, tým myslím aj znalosti v oblasti výživových doplnkov, sú aktuálne, rozsiahle a sú zamerané na dnešné problémy, čiže o kvalite jeho vedomosti,schopností a zručností v obore niet pochýb.Taktiež by som spomenul perfektnú spoluprácu a prezentáciu priamo na tréningoch. Odporúčam každému, kto vyhľadáva odbornú pomoc v oblasti fitness."

Fredy | 07.02.2015

(5/5)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (1033)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím