Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti realitného trhu s dôrazom na individuálny prístup ku klientom.

Náš tím je zložený z profesionálov ktorí aktívnym vzdelávaním sa v realitnej oblasti neustále rozširujú vedomosti, tým si udržujú kvalitu a úroveň poskytnutých služieb. Filozofiou UniQue Real s.r.o. je zastupovať Vaše záujmy a zabezpečiť Vám profesionálny servis a starostlivosť najvyššej úrovne.

Hlavnou prioritou našej spoločnosti je spokojnosť našich klientov, pomôcť ochrániť pred realitným podvodom, bezpečné prevody nehnuteľností tak pre predávajúceho ako aj pre kupujúceho.

Zariadime pre Vás:

Realitní poradcovia spoločnosti UniQue Real s.r.o. sú vyškolení Slovenskou realitnou akadémiou v Bratislave. Absolvent kurzu „REALITNÝ OBCHOD V PRAXI“ získa certifikát ktorého cieľom je odlíšiť certifikovaných realitných poradcov od ostatných. Kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva SR.

Certifikáty

Držiteľ certifikátu pristúpil k Realitnému kódexu, ktorý je uvedený na internetovej stránke SLOVENSKEJ REALITNEJ AKADÉMIE: www.sora.sk/realitný kódex.

Recenzie:

"So spoločnosťou Unique Real som bola nadmieru spokojná a som veľmi vďačná za ich pozitívny prístup, odborné poradenstvo a rýchle prevedenie transakcie. Vďaka p. Orvošovi som bola schopná predať nehnuteľnosť aj keď na Slovensku nebývam, prevzal všetku zodpovednosť do svojich rúk a rýchlo a bezpečne zorganizoval predaj. Kupujúceho sa mu podarilo nájsť už pár mesiacov po našom prvom stretnutí vďaka veľmi dobre cielenej Internetovej kampani a počas diskusii a vyjednávania s kupcom bol stále dostupný, nerobilo mu problém vybavovať potrebne veci ani počas víkendu a na všetky moje otázky reagoval obr"

(5/5)

Sprostredkovanie predaja dvojpodlažného rodinného domu v Komárne na Nitrianskej ulici.

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (457)
5/5
1 referencia

živnostník, spoločnosť

> reality (1)

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím