Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

VAŠE REALITY s.r.o., je profesionálna realitná kancelária, ktorá pôsobí už piaty rok najmä v trenčianskom, nitrianskom, bratislavskom, trnavskom a žilinskom kraji. V súčasnosti má 8 pobočiek a patrí medzi lídrov na trhu sprostredkovania obchodu s nehnuteľnosťami na Slovensku. Náš profesionálny tím poskytuje kompletný servis v oblasti kúpy, predaja, prenájmu a investícií do nehnuteľností. Skúsenosti z realitného trhu nás naučili hľadať nové spôsoby, ako vylepšiť tieto služby.

Zariadime pre Vás:

Kupujte reality od profesionálov
Naši makléri sú vyškolení Slovenskou realitnou akadémiou v Bratislave. Slovenská realitná akadémia sa za uplynulé obdobie zaradila medzi popredné ustanovizne, ktoré poskytujú komplexné vzdelávanie v realitnej oblasti. Kurz „Realitný maklér – obchodovanie s nehnuteľnosťami“ je akreditovaný Ministerstvom školstva SR. Absolvent kurzu získa certifikát, ktorý deklaruje získané vzdelanie a tiež to, že jeho držiteľ pristúpil k etickému kódexu o serióznom výkone realitnej činnosti.

Chcete o nás vedieť viac?

Recenzie:

ID | 10.12.2015

(0/5)

predaj staršieho rodinného domu v Moravanoch nad Vahom pri Piešťanoch

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (408)
0/5
1 referencia
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím