Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Našli Ste nás správne ak hľadáte kvalitné vykurovanie za rozumnú cenu pre Váš domov. Ak sa neviete rozhodnúť akou cestou sa ubrať pri riešení systému vykurovania pre Vaše bývanie sme tu, aby sme Vám poradili a pomohli. U nás získate pravdivé informácie o tom, ktorý systém je pre Vás najlepší. Náš tím ľudí má dlhoročné skúsenosti v oblasti energetického poradenstva, navrhovania vykurovania, technického riešenia a realizácii akýchkoľvek požiadaviek na vykurovanie väčších i menších stavieb.

Zariadime pre Vás:

V súčasnej dobe je klasické v minulosti preferované vykurovanie prostredníctvom radiátorov v úzadí a do popredia sa dostáva trend úsporného podlahového vykurovania poprípade tiež kombinácia podlahového vykurovania so stenovým. S realizáciou týchto systémov má náš tím bohaté skúsenosti. Preferujeme kvalitné materiály s vysokou zárukou kvality. Kvalita našich systémov je garantovaná do 15 rokov a poistením až do výšky 500.000,- €.
- Podlahové vykurovanie
- Radiátorové vykurovanie
- Stenové vykurovanie


Klimatizácia vzduchu v obytných priestoroch znamená oveľa viac ako len ovládanie teploty a vlhkosti vzduchu. Skutočná kvalita spočíva v dodaní čistého vzduchu, ktorý má výrazný vplyv na komfort. Filtračný systém vnútorných jednotiek čistí vzduch od hrubých nečistôt, pôsobí dezinfekčne a ničí vírusy a baktérie.

Certifikáty

Stenové chladenie

Stenové chladenie prináša novú dimenziu komfortu počas horúcich letných dní. Ak zamýšľate vykurovať i chladiť tou istou plochou ide o veľmi efektné riešenie, ktoré navyše prinesie investičnú úsporu. Nie je totiž potrebné budovať osobitný plošný systém pre vykurovanie a druhý pre chladenie. Ochladzované steny musia byť smerom do miestnosti voľné bez nábytku alebo obrazov preto treba včas naplánovať usporiadanie interiéru. Často sa tiež kombinuje so stropným alebo podlahovým chladením.

Chcete o nás vedieť viac?

Prečo sa oplatí komplexné riešenie vykurovania aj chladenia?

Prečo sa oplatí komplexné riešenie…

Túto otázku si treba položiť…

 12.10.2015  8667

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Chcete o nás vedieť viac?

Prečo sa oplatí komplexné riešenie vykurovania aj chladenia?

Prečo sa oplatí komplexné…

Túto otázku si…

 12.10.2015  8667

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím