Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Ponúkame poradenstvo, dodávku, montáž a servis okien spoločnosti OKNOPLAST z profilov VEKA, ALIPLAST, ALUPROF s kovaním Winkhaus ProLight, GU, MACO a tieniacej techniky spoločnosti CLIMAX, ktorá zastupuje najprogresívnejšiu firmu v odbore tieniacej techniky, roliet, žalúzii, markíz, pergol, sietí proti hmyzu, fasádnych clôn a motorizácií SOMFY. Každoročne inštalujeme okná do stoviek domácností a bude nám cťou ponúknuť okná aj Vám.
„Vážime si našich klientov, preto ponúkame kvalitu a nie sľuby.“ WIDO s.r.o.

Zariadime pre Vás:

V súčasnosti je na trhu veľké množstvo výrobcov, ktorí ponúkajú rôznu kvalitu svojich výrobkov a služieb. My v spoločnosti WIDO sme si zvolili za partnera lídra v oblasti výroby plastových a hliníkových okien spoločnosť OKNOPLAST a lídra v oblasti tieniacej techniky spoločnosť CLIMAX. Referencie a povesť týchto značiek sú zárukou kvality.
V spoločnosti WIDO si uvedomujeme, že kvalita produktov, ktoré Vám ponúkame si vyžaduje profesionálny servis obsluhy a tiež profesionálne zvládnutú montáž. Dôsledky nevhodne prevedenej montáže môžu byť veľmi nákladné. Dôverujte nám, rozumieme svojej práci

Certifikáty

OKNOPLAST pôsobí na trhu už od roku 1994. Vďaka spolupráci s európskymi lídrami v oknárskom odvetví ( VEKA, MACO, HOPPE, ALUPROF ) sme schopní priebežne zavádzať všetky overené novinky. Dnes sa predovšetkým sústreďujeme na modernú estetiku a pokročilé technológie výroby a montáže.
Spoločnosť CLIMAX pôsobí na českom trhu už od roku 1993. V súčasnosti patrí medzi najprogresívnejšie firmy v odbore tieniacej techniky. Filozofia spoločnosti spočíva na rozhodovaní zákazníka v dlhodobom horizonte kde nezohráva jednoznačnú úlohu cena, ale predovšetkým referencie a povesť značky.


Posuvné dvere a terasa predstavujú vhodné architektonické riešenie pre efektívne využitie okolia domu. Vlastný dvor a záhrada pritom ponúkajú súkromie a ideálne miesto na oddych či stretnutia s blízkymi. Vďaka veľkým preskleným plochám si môžete rannú kávu vychutnať pohľadom do záhrady, a to bez ohľadu na ročné obdobie či vrtochy počasia. Chuť kávy sa nezmení, ale rituál jej pitia vám istotne nezovšednie. Pohodlný prístup na terasu, presvetlený interiér či hrajúce sa deti, na ktoré môžete zrakom dohliadať – to sú dôvody, pre ktoré investíciu do posuvných dverí neoľutujete.


Ranná káva na terase, obed s rodinou alebo večerné grilovanie s priateľmi? To všetko si spríjemníte tieňom pod praktickou markízou. A keď si budete chcieť užiť slnko, stačí ju jednoducho zasunúť. V ochrannej kazete naviac látku markízy ochránite pred nepriaznivým počasím.
Markízy sa hodia na terasy rodinných domov a aj na záhradky kaviarní. Máme na výber zo širokej ponuky farieb a rôznych typov látok pričom používame kvalitné európske komponenty. Pergoly vieme dodať s nosnou konštrukciou ale aj bez nej.

Chcete o nás vedieť viac?

Najnovšie dizajnové trendy okien

Najnovšie dizajnové trendy okien

Plastové okno už nemusí byť…

 27.03.2018  19289

Vlastnosti okien, ktoré cez zimu určite oceníte!

Vlastnosti okien, ktoré cez zimu určite…

Technológie v oblasti…

 08.12.2017  16019

Recenzie:

"Služby spoločnosti WIDO a pána Kapacsku využívam už dlhšiu dobu a naďalej budem, keďže poskytujú kvalitnú prácu a kvalitné produkty. "

Igor Simkovic | 26.01.2018

(5/5)

Dodávka AL okien a balkónových dverí do rodinného domu v rakúskom mestečku Prelenkirchem.

viac info >
Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (2992)
4.88/5
22 referencií PRO+

WIDO s.r.o.

Saratovská 5-7
841 02 Bratislava
Slovensko

IČO: 36290581
DIČ: 2022166113
IČ DPH: SK2022166113

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?

Najnovšie dizajnové trendy okien

Najnovšie dizajnové trendy…

Plastové okno už…

 27.03.2018  19289

Vlastnosti okien, ktoré cez zimu určite oceníte!

Vlastnosti okien, ktoré cez…

Technológie v&nbsp…

 08.12.2017  16019

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím