Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

"Spoluprácu s Vašou firmou hodnotím nadpriemerne. Osobitne chcem pochváliť Eriku, s ktorou som spolupracovala. Je veľmi kreatívna, flexibilná a promptná.Poskytla som jej minumum materiálov, z čoho ona dokázala vyprodukovať maximum.Po celý čas spolupráce bola so mnou v písomnom alebo telefonickom kontakte dbala na to, aby mne ako klientovi mohla vychádzať v ústrety a splniť mi moje požiadavky. Vášmu tímu ako aj jej veľká pochvala. "

(5/5)

zariadim.sk

"Ďakujeme za krásnu referenciu. Veľmi nás baví zviditeľňovať naozaj kvalitné slovenské firmy a učiť komunikovať na sociálnych sieťach :) Erika Špeťková/Zariadim"

SPRÁVA FACEBOOK FANÚŠIKOVSKEJ STRÁNKY

Nášmu klientovi Jazykovej škole Progres – najlepšej jazykovej škole vo Zvolene sme poskytli služby v oblasti správy ich firemného profilu na facebooku. Vo firemnom profile klienta sa špecializujeme na tvorbu pravidelného obsahu, pričom striedame príspevky ako články z blogu zariadim s čítanosťou od 1000 prečítaní, hodnotenia zákazníkov, ukážku produktov a teda teda predstavenie detského jazykového tábora, príprava udalostí, či prezentovanie zápisu do kurzov v novom školskom referencie od študentov, inšpirácie a zábavu prostredníctvom jazykového okienka, či kvízu. Príspevky zameriavanie na náš cieľový segment a podporujeme primeraným kreditom. V začiatkoch spolupráce sme upravili všetky nastavenia stránky, pridali záložku s preklikom na referencie klienta, webovú stránku ako aj profil na zariadim.sk. Pracujeme na šírení povedomia o klientovi, ako aj získavaní nových fanúšikov a tešíme sa na pokračovanie našej dobre naštartovanej spolupráce.

Ďalšie informácie nájdete na stránke zariadim.sk

Je toto hodnotenie užitočné?

Áno (131)
5/5
55 referencií PRO

živnostník, spoločnosť

> digitálny marketing a komunikácia

fresh minds, s.r.o.

Staré záhrady 10
82105 Bratislava
Slovensko

IČO: 46464247

Tím zariadim

referencie na ktorých záleží
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Váš kredit je 42,00 € | Dobiť kredit

Váš rozpočet:
Cieľová skupina:
Geografické zacielenie:
Vek: od do
Pohlavie:
Poznámka: (napr. zariadim.sk, refe.sk, FUNPAGE klienta + dodávateľ týždňa, referencia týždňa atď)
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím