Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Vysnívali ste si rozprávkovo krásnu zimnú záhradu? Už treba len kontaktovať nás. Prvoradé sú pre nás Vaše požiadavky a predstavy, následne Vám vieme na základe skúseností z výroby a montáže odborne poradiť, ktorá alternatíva je pre Vás najvhodnejšia a konkrétne riešenie vypracujeme spoločne. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2005. Zaoberáme sa poradenstvom, navrhovaním, výrobou a montážou zimných záhrad, v spolupráci s anglickou spoločnosťou Ultraframe, ktorej dlhoročné skúsenosti zaručujú, že nami postavené zimné záhrady sú vysokej kvality.

Zariadime pre Vás:

Kombináciou základných tvarov konštrukcií môžete získať veľa ďalších individuálnych riešení. Táto flexibilná moderná technológia poskytuje veľkú variabilitu konečnej úpravy a dosiahnutie perfektného vzhľadu Vašej ideálnej zimnej záhrady. Umožní Vám zosúladiť farbu a štýl s oknami a dverami Vášho domu. Nech si vyberiete čokoľvek, môžete si byť istí účinnou izoláciou, tepelnými vlastnosťami a vlastnosťami zvetrávania, ktoré zvýšia Vaše pohodlie v budúcich rokoch.Jednotlivé časti striech zimných záhrad ULTRAFRAME sú vyrábané z hliníkových profilov, krycie profily sú vyhotovené z PVC.


Okrem zimných záhrad realizujeme aj atypické zastrešenie a zasklievanie terás španielskym HP systémom, ktorý zabezpečí zníženie hluku, prašnosti, prievanu a tiež únikov tepla.
Unikátny estetický vzhľad a precízne prevedenie, na ktoré ponúkame päťročnú záruku.


Chcete o nás vedieť viac?

5 otáznikov zimnej záhrady

5 otáznikov zimnej záhrady

Vždy ste túžili po zimnej…

 02.10.2015  25278

Zimná záhrada ako nový obytný priestor

Zimná záhrada ako nový obytný priestor

Zimná záhrada je snom…

 16.09.2014  22603

Recenzie:

"So zimnou záhradou od spoločnosti Techcon - SK sme veľmi veľmi spokojní. Môžeme povedať iba samú chválu. Je super a krásna. Ďakujeme a pozdravujeme Vás. "

pán Vyboch | 14.10.2019

(5/5)

Zimná záhrada, ktorá bude pre klienta slúžiť ako predsieň. Premeníme Váš sen na skutočnosť. Navrhneme, naprojektujeme a postavíme zimné záhrady, pergoly alebo pevné prístrešky. Pre vytvorenie miesta na príjemný odpočinok zrealizujeme zasklenie terasy, lodžie alebo balkóna. O bezpečnosť na Vašom pozemku sa postará bazénové prestrešenie, Vy už môžete iba príjemne relaxovať 🍸☀️

ZIMNÉ ZÁHRADY >
Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (199)

Techcon-SK, s.r.o.

410
93021 Dunajský Klátov
Slovensko

IČO: 45991073
DIČ: 2023163890
IČ DPH: SK2023163890

Zsolt Kása

Majitel, konateľ
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?

5 otáznikov zimnej záhrady

5 otáznikov zimnej záhrady

Vždy ste túžili po…

 02.10.2015  25278

Zimná záhrada ako nový obytný priestor

Zimná záhrada ako nový obytný…

Zimná záhrada je…

 16.09.2014  22603

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím