Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Už od roku 2012 skrášľujeme ľuďom život tým, že pre nich na mieru vytvárame výnimočné záhrady. Sky Gardens je naplnením nášho sna o kreatívnej firme s kvalitnými službami pre klientov, ktorým na ich záhrade naozaj záleží.

Našou ďalšou špecializáciou je návrh a realizácia zelených striech na strechy budov. Zelené strechy sú budúcnosť. Toto riešenie je nielen ekologické ale aj ekonomické a príjemný chládok vo vašich miestnostiach počas horúcich letných dní vás o tomto riešení presvedčí najlepšie.

Zariadime pre Vás:

🌳 Vytvárame originálne projekty, v ktorých vaše sny a predstavy dopĺňame našimi skúsenosťami a citom. Návrhy prispôsobíme pôde a klimatickým podmienkam, tak, aby ste mali zo záhrady ideálne miesto na príjemné oddychovanie počas každého ročného obdobia.
🌳 Poradíme si aj vtedy, keď celý proces tvorby novej záhrady necháte na nás.
🌳 Realizáciou záhrady naša starostlivosť nekončí, ostávame s vami aj po jej ukončení - postaráme sa o všetky činnosti, ktoré si zdravá a upravená záhrada vyžaduje.
🌳 Dodávka rozmanitých doplnkov a elementov do záhrady
🌳 SMART riešenie - automatické závlahy


🌳 Ak preferujete ekologický životný štýl a záleží vám na životnom prostredí, neváhajte. Každá zelená strecha je unikátna a robená na mieru. Zelené strechy sú ekologické riešenie prehrievania miest. Znižujú prehrievanie plôch striech a terás a regulujú teplotu v bytoch, domoch a priestoroch pod strechou. Zelená strecha tvorí výbornú izolačnú pokrývku a tým znižuje náklady na kúrenie a chladenie.
🌳 odborné poradenstvo, projektovanie a dozor pri realizácií zelených striech
🌳 údržba zelených striech
🌳 posúdenie statiky striech
🌳zhotovenie hydroizolácie striech

Chcete o nás vedieť viac?

Zelené strechy spríjemnia bývanie, ochránia planétu

Zelené strechy spríjemnia bývanie,…

Globálne otepľovanie sa v…

 03.02.2021  1171

Rozvoňajte vašu vianočnú obývačku čerstvou kaukazskou jedličkou.

Rozvoňajte vašu vianočnú obývačku…

Najkrajšie a&nbsp…

 03.12.2020  2426

Recenzie:

"So spoluprácou s pánom Siklienkom sme boli veľmi spokojní. Zelená strecha je naozaj veľmi pekne spravená. Zelenú strechu a pána Siklienku odporúčam každému 👌 Čo sa týka komunikácie a dodržania termínov tak tam bolo všetko úplne v poriadku. Ďakujeme, naozaj, je to veľmi pekné. "

Jana Pálenčárová | 28.04.2021

(5/5)

Realizácia zelenej strechy na rodinnom dome v Horskom parku v Bratislave. Riešenie na kľúč a vegetačná strecha už za 2 dni 👌 Zelené strechy sú jedným z adaptačných opatrení, ktoré prinášajú do prehrievaných miest príjemnejšiu klímu a robia ich odolnejšími. Využitím našich služieb máte istotu, že zelená strecha nad vašou hlavou bude urobená dobre, spoľahlivo a plnohodnotne. Poradíme vám pri výbere správneho typu zelenej strechy 🏡, s výberom vhodných rastlín pre zelené strechy 🌱 alebo pomocou so štátnou dotáciou. Náš nadšený a skúsený tím ľudí, vám pomôže pri plnení sna o zelenej streche 🏠 Buďte súčasťou pozitívnej zmeny klímy spolu s nami. 🌍 🌼

ZELENÁ STRECHA >
Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (70)

Siky Gardens Services s. r. o.

Bystrické sady 8727/36
84106 Bratislava - Záhorská Bystrica
Slovensko

IČO: 46774637
DIČ: 2023577226
IČ DPH: SK2023577226

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Chcete o nás vedieť viac?
Zelené strechy spríjemnia bývanie, ochránia planétu

Zelené strechy spríjemnia…

Globálne…

 03.02.2021  1171

Rozvoňajte vašu vianočnú obývačku čerstvou kaukazskou jedličkou.

Rozvoňajte vašu vianočnú…

Najkrajšie a&nbsp…

 03.12.2020  2426

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím