Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Už od roku 2012 skrášľujeme ľuďom život tým, že pre nich na mieru vytvárame výnimočné záhrady. Sky Gardens je naplnením nášho sna o kreatívnej firme s kvalitnými službami pre klientov, ktorým na ich záhrade naozaj záleží.

Našou ďalšou špecializáciou je návrh a realizácia zelených striech na strechy budov. Zelené strechy sú budúcnosť. Toto riešenie je nielen ekologické ale aj ekonomické a príjemný chládok vo vašich miestnostiach počas horúcich letných dní vás o tomto riešení presvedčí najlepšie.

Zariadime pre Vás:

🌳 Vytvárame originálne projekty, v ktorých vaše sny a predstavy dopĺňame našimi skúsenosťami a citom. Návrhy prispôsobíme pôde a klimatickým podmienkam, tak, aby ste mali zo záhrady ideálne miesto na príjemné oddychovanie počas každého ročného obdobia.
🌳 Poradíme si aj vtedy, keď celý proces tvorby novej záhrady necháte na nás.
🌳 Realizáciou záhrady naša starostlivosť nekončí, ostávame s vami aj po jej ukončení - postaráme sa o všetky činnosti, ktoré si zdravá a upravená záhrada vyžaduje.
🌳 Dodávka rozmanitých doplnkov a elementov do záhrady
🌳 SMART riešenie - automatické závlahy


🌳 Ak preferujete ekologický životný štýl a záleží vám na životnom prostredí, neváhajte. Každá zelená strecha je unikátna a robená na mieru. Zelené strechy sú ekologické riešenie prehrievania miest. Znižujú prehrievanie plôch striech a terás a regulujú teplotu v bytoch, domoch a priestoroch pod strechou. Zelená strecha tvorí výbornú izolačnú pokrývku a tým znižuje náklady na kúrenie a chladenie.
🌳 odborné poradenstvo, projektovanie a dozor pri realizácií zelených striech
🌳 údržba zelených striech
🌳 posúdenie statiky striech
🌳zhotovenie hydroizolácie striech

Recenzie:

"Spolupráca s pánom Siklienkom bola bez problémov a všetko od kvality práce až po komunikáciu bolo v poriadku. Cením si, že pán Siklienka prišiel na obhliadku a nedal nám ponuku ,,od stola,, 👌 Ďakujeme a odporúčam. "

Gabriel BA | 13.08.2020

(5/5)

Realizácia extenzívnej zelenej strechy na dome v Jarovciach. Buďte súčasťou pozitívnej zmeny klímy spolu s nami ! 🌍 🌼 Spolu s kolegami vám pomôžeme pri splnení sna o zelenej streche. 🏠 Zelené strechy sú ekologické riešenie prehrievania miest. Vyžadujú žiadnu alebo len minimálnu údržbu, podľa zvolených rastlín. Využitím našich služieb máte istotu profesionálneho poradenstva pri výbere správneho typu zelenej strechy a pomocou so štátnou dotáciou. 💶 Pre inšpiráciu si môžete pozrieť galériu našich zrealizovaných projektov.

ZELENÁ STRECHA >
Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (124)

Siky Gardens Services s. r. o.

Bystrické sady 8727/36
84106 Bratislava - Záhorská Bystrica
Slovensko

IČO: 46774637
DIČ: 2023577226
IČ DPH: SK2023577226

Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím